+355 69 510 4428
 Rregjistrohu per sezonin e tetorit

Lajme

 KURSET INTENSIVE

Kane filluar rregjistrimet per kurset intensive dhe per shkollen verore.
17 QERSHOR-17 KORRIK
Plotesoni formularin dhe rregjistrohuni online ketu

  MERIDIAN, ACT Test Center

American College Test

Qendra e Kurseve MERIDIAN ME NUMRIN 872630 KA FILLUAR TE SHERBEJE SI QENDER TESTIMI PER PROVIMIN NDERKOMBE

 English language exams

recognized by the Ministry of Education and Science

Directive of the Minister of Education and Science No. 14, dated 28.03.2011 \"On the recognition of English language exams for

 Kurs anglishtjeje posaēėrisht

pėr moshat 9-15 vjeē (PER 9-VJECARE) Messages 9-15’ http://www.meridian.edu.al/kreu.php?f=9-15 ‘Messages’ ėshtė kurs motivues i nivelit elementar. Mėsuesit dhe nxėnėsit shpėrblehen me rezul

 Kurs anglishtjeje posacerisht

pƫr moshat 9-15 vjec (PER 9-VJECARE) Messages 9-15 http://www.meridian.edu.al/kreu.php?f=9-15 Messages eshte kurs motivues i nivelit elementar. Mesuesit dhe nxenesit shperblehen me rezulta

 Kursi i SAT-it

Pershendetje, grupi I ri per kursin SAT do te jete ne periudhen e veres. Kursi eshte intensive,cdo dite 9:00-12:00,6 ditet e javes. Nese deshiron mund te vish te henen ne oren 16:00 dhe te m

 Internet-Based Turkish Test -

MERIDIAN \"UTT\" Test Center

Qendra e  Kurseve MERIDIAN  Certifikate Turqishtes e TOMER it Per nje kohe shkurter Vetem 50 USD

Qendra Kurseve Meridian internet-based Turkis

 Vazhdojne regjistrimet

Vazhdojne regjistrimet per te gjitha nivelet e gjuhes angleze per femije,adoleshente dhe te rritur ne qendren e kurseve "Meridian". Kurse per te gjitha nivelet Headway,Messages si dhe per Sat,Toefl,I
©2024 Qendra e Kurseve "MERIDIAN"